Skip to content Skip to footer

Po co używać wycieraczek systemowych?

Pogoda jest kapryśna. W jeden dzień słońce, w drugi deszcz. Co za tym idzie, codzienne funkcjonowanie wiąże się z nagromadzeniem zanieczyszczeń na obuwiu. Istnieje sposób na ograniczenie wnoszenia zabrudzeń do wnętrza budynków, a także dostosowania produktów do potrzeb użytkowników.

Wycieraczka systemowa – dla kogo?

Wycieraczki na wymiar posiadają szereg zastosowań. Zapobiegają nadmiernemu wnoszeniu kurzu, pyłu, błota, czy wody do budynku. Pozwalają na oczyszczenie obuwia, tym samym dbając o stan podłóg we wnętrzu. Przyczynia się do zmniejszenia kosztów renowacji posadzek, a także wydatków związanych z pielęgnacją oraz codziennym czyszczeniem powierzchni. Wycieraczki mają także dodatkowe funkcje, zabezpieczają one przed poślizgiem, zwłaszcza w okresie jesienno – zimowym. Są one więc niezwykle istotnym elementem zapewniającym bezpieczeństwo we wnętrzu. Dlatego też powinny znaleźć się we wszelkich przestrzeniach użytku codziennego.

Wycieraczki na wymiar umożliwiają dostosowanie produktu do potrzeb obiektu oraz ograniczającej ich przestrzeni. Doskonale sprawdzą się w miejscach takich jak firmy, korporacje, niezbędne są również w szpitalach w galeriach handlowych, kościołach, czy szpitalach. Powinny także znaleźć się w każdym domu. Wycieraczka gumowa na wymiar to sposób na zadbanie o czystość, a także bezpieczeństwo wszystkich odwiedzających dany obiekt osób.

Wycieraczka systemowa – jaką wybrać?

Na rynku dostępnych jest kilka rodzajów produktów, najbardziej popularne to produkty wykonane z gumy i aluminium. Wycieraczki montowane są na posadzce lub wpuszczane w podłodze we wpuście. Przy odpowiednim dobraniu tych produktów mogą one także pełnić funkcje dekoracyjne. Wycieraczki systemowe często posiadają odpowiednie wkłady, jednym z nim są szczotki, które pozwalają na oczyszczenie obuwia z wszelkiego rodzaju zanieczyszczeń. Wycieraczka gumowa na wymiar może być dostosowana do potrzebnego wymiaru, co pozwoli na dokładne pokrycie nawierzchni i jej dokładną ochronę.

Wycieraczki systemowe to element niezbędny w obiektach użytku publicznego oraz domach. Dzięki niezwykle szerokiej ofercie nie trudne będzie wybranie produktu spełniającego oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.