Skip to content Skip to footer

Profesjonalna firma remontowa A.W. Construction

Znalezienie dobrej ekipy remontowej bywa trudnym zadaniem. Wiele z nich spóźnia się z oddaniem pomieszczeń do użytku bądź mocno mija się z wcześniej ustalonym kosztorysem. Doświadczona firma A.W. Construction przeprowadza remonty w Zabrzu, Bytomiu, Gliwicach, Mikołowie, Chorzowie, Katowicach, a także pozostałych miastach Aglomeracji Śląskiej.

Profesjonalne remonty mieszkań, domów i budynków użyteczności publicznej

A.W. Construction to zespół profesjonalistów, którzy wykonują pełen zakres usług remontowych. Specjalizacją firmy są łazienki, kuchnie, lokale użytkowe i pomieszczenia gospodarcze. Ekipa wykonuje także wszelkie instalacje niezbędne do funkcjonowania – elektrykę, ogrzewanie, hydraulikę oraz wentylację.

Dzięki firmie remontowane pomieszczenia zyskają zupełnie nowy charakter. Firma zajmuje się również wstawianiem drzwi zarówno zewnętrznych, jak i wewnętrznych, wymianą okien, a także składaniem i ustawianiem mebli. Oprócz tego oferuje podłączenie urządzeń AGD. W skład usług firmy wchodzi również malowanie, układanie płytek i paneli, tapetowanie, kładzenie gładzi i wiele innych.

Wieloletnie doświadczenie

A.W. Construction posiada duże doświadczenie w remontowaniu oraz wykańczaniu mieszkań, domków jednorodzinnych, garaży, a także lokali użytkowych, takich jak restauracje, gabinety, przychodnie i inne. W przypadku chęci poznania orientacyjnego kosztu zaplanowanego remontu można skorzystać z darmowej wyceny. W tym celu wystarczy jedynie uzupełnić formularz zgłoszeniowy na stronie firmy lub skontaktować się telefonicznie.

Na swojej stronie firma posiada wiele zrealizowanych projektów, które przybliżają potencjalnym klientom jej możliwości. Projekty przedstawiają wykonane remonty od niewielkich mieszkań (kawalerek), poprzez przychodnie czy restauracje, aż po bardziej skomplikowane prace w domach, wraz z podanymi kosztami robocizny.

Firma godna zaufania

A.W. Construction posiada ogromną wiedzę oraz wieloletnie doświadczenie w przeprowadzaniu remontów zarówno mniej, jak i bardziej skomplikowanych. Jako priorytet stawia sobie zadowolenie klientów oraz zdobycie ich zaufania.

W swojej pracy firma za najważniejszą kwestię obiera przede wszystkim jak najwyższą jakość wykonywanych usług, terminowość oraz solidność. W związku z tym oferuje taką obsługę zleceń, jaką sama chciałaby otrzymać od wykonawcy, czyli uczciwą i jak najbardziej rzetelną.

Każdy klient bez względu na to, czy remontuje niewielkie mieszkanie, czy też obiekt użyteczności publicznej, pragnie, aby wykonane usługi były zgodne z ich oczekiwaniami. Warto więc wybrać zespół, który jasno określi warunki przeprowadzanych prac.