Skip to content Skip to footer

Sztuczna trawa w rolkach – gdzie się sprawdzi?

Soczysta zieleń trawy to ozdoba ogrodu, ale również miejskiego parku czy tarasu. Nie zawsze jednak trawa wygląda tak, jakbyśmy tego chcieli. Kiedy warto wykorzystać sztuczną trawę w rolkach i dlaczego?

Gdzie sprawdzi się sztuczna trawa?

Sztuczna trawa w rolkach to idealne rozwiązanie do ogrodu. Nie zawsze nasz trawnik rośnie tak, jak powinien. Sztuczną trawę można wykorzystać w całym ogrodzie bądź tylko w tych miejscach, gdzie występują ubytki lub trawa ma brzydki, żółty kolor.

Warto również pamiętać, że sztuczna trawa w rolkach to idealne podłoże na balkon czy taras. Trawa jest miękka w dotyku. Można po niej chodzić boso, co na pewno będzie wyjątkowo przyjemne. Jest to również okładzina, która sprawdzi się, gdy dzieci będą bawiły się na tarasie.

Sztuczna trawę można również wykorzystać w aranżacji wnętrz. Będzie ciekawie wyglądała w nowoczesnym biurze czy w przedszkolu w sali zabaw dla dzieci.

Dlaczego sztuczna trawa jest ciekawą propozycją?

Największą zaletą sztucznej trawy w rolkach jest to, że nawet w środku zimy cieszy oczy soczystą zielenią. Równie pięknie wygląda w upalne lato, gdy trawa sąsiadów żółknie od nadmiaru słońca.

Warto również pamiętać, że chcąc mieć piękny trawnik trzeba uzbroić się w cierpliwość. Trawa potrzebuje czasu, by wyrosnąć. Nie można również zapomnieć, że o trawnik należy odpowiednio dbać. Trzeba go kosić, nawozić i nawadniać. Wykorzystując sztuczną trawę w rolce można uniknąć tych wszystkich problemów i z dnia na dzień mieć elegancki trawnik.

Warto również pamiętać, że sztuczna trawa w rolce jest odporna na uszkodzenia, promienie UV, deszcz czy śnieg. Dzięki temu jest to inwestycja na wiele lat.

Decydując się na wykorzystanie sztucznej trawy na tarasie, balkonie czy w miejscu zabaw dla dzieci można zapewnić im nie tylko bardzo ładne podłoże, ale przede wszystkim bezpieczne. Sztuczna trawa jest miękka i idealnie chroni dzieci przed urazami, co jest bardzo ważne w czasie gier i zabaw.

Sztuczna trawa w rolce to produkt, który docenią zarówno miłośnicy pięknych trawników, jak i mamy, które troszczą się o swoje pociechy. Sztuczna trawa jest elegancka i jednocześnie nie jest pracochłonna. Nie każdy chce wiele czasu spędzać w ogrodzie na pracy. Wiele osób woli wykorzystać ten czas na relaks w pięknym otoczeniu.