Skip to content Skip to footer

Uchwyt do mopa – kreatywne rozwiązanie

Lubisz domowe gadżety? Kochasz mieć w swoim najbliższym otoczeniu porządek i wprost nie znosisz bałaganu? Uważasz, że wszystko powinno mieć swoje miejsce? Nie masz w domu pomieszczenia gospodarczego, a jeżeli masz to małe i zagracone? Jesteś fanką innowacyjnych rozwiązań? Jeżeli uważasz, że powyższe stwierdzenia Cię opisują, koniecznie zostań z nami!

Uchwyty do mopa

Mamy do zaprezentowania prawdziwe odkrycie! Uchwyty do mopa! Są to haczyki, które montuje się do ściany w łazience, pralni lub gdzie tylko uznasz za stosowne. Na rynku dostępne są modele pojedyncze oraz takie, które pomieszczą kilka mopów jednocześnie. Istnieją też modele na przyssawki, które można w bardzo prosty sposób przytwierdzić do kafelek. Brzmi prosto? Bo tak jest w istocie!

Uchwyty do mopa pozwalają zaoszczędzić sporo miejsca. Dzięki nim mop po myciu podłogi nie musi już stać w wiadrze i gnić. Od teraz będzie mógł swobodnie wisieć i się suszyć. Jeżeli zdecydujesz się na model, na którym można powiesić większą ilość mopów, może posłużyć Ci on także do przechowywania różnego rodzaju szczotek i narzędzi na kiju. Jest to naprawdę praktyczne rozwiązanie.

Kreatywny gadżet

Uchwyty są niedrogie, a mogą okazać się naprawdę wielkim ułatwieniem dla wszystkich domowników. Odtąd mop będzie czekał w gotowości na każdego, kto będzie zamierzał umyć podłogę, a zaoszczędzone dzięki uchwytom miejsce można przeznaczyć na coś innego. Wszystkie szczotki, mopy oraz miotły zgromadzone w jednym miejscu mogą zapobiec co najmniej paru kłótniom.

A tak na poważnie, gadżet ten można wielorako wykorzystać. Świetnie sprawdzi się on zamontowany na drzwiach od spiżarni lub szafki z zapasami. W ten sposób można wykorzystać go jako półkę na przyprawy w szklanych pojemnikach. Z pewnością równie dobrze uchwyt sprawi się także w innych sytuacjach. Sami na pewno już macie pomysł, co mógłby usprawnić w waszych domach.

Prezent

Jeżeli znasz osobę, która kocha porządkować, lubi mieć wszystko poukładane i zawsze na swoim miejscu, pomyśl nad podarowaniem jej uchwytu na mopa. To nie żart, taki prezent może okazać się wspaniałym rozwiązaniem i nowym odkryciem dla obdarowanego lub obdarowanej.

Taki upominek jest zdecydowanie prezentem praktycznym, dla osób, które twardo stąpają po ziemi. Jeżeli jednak obawiasz się, że dana osoba może poczuć się urażona tego typu prezentem, spróbuj opakować go w sposób, który zmieni jego wydźwięk np. w uchwyty pierwotnie przeznaczone na domowe sprzęty powkładaj kwiaty lub pozawieszaj na nich czekoladki.