Skip to content Skip to footer

Eleganckie hokery barowe do nowoczesnego wnętrza. Co wybrać?

Nowocześnie urządzone bary przyciągają wzrok swoim niezwykłym wyglądem. Kluczowe przy ich aranżacji jest dobranie odpowiedniego umeblowania. Jakie hokery barowe sprawdzą się wtedy najlepiej?

Nowoczesna aranżacja baru – przyciąga wzrok

Nowoczesne aranżacje lokali są obecnie bardzo popularne – dzięki zastosowaniu prostych, geometrycznych form, współczesnych materiałów oraz ciekawych dekoracji tworzą niebanalne przestrzenie.

Bary urządzone w nowoczesnym stylu są spotykane obecnie także w Polsce. Ich futurystyczne aranżacje kapitalnie prezentują się zarówno w ciągu dnia, jak i po zmroku, gdy najczęściej podświetlane są światłami LED.

Przy urządzaniu baru w stylu nowoczesnym warto zwrócić uwagę nie tylko na ladę barową oraz na regały na alkohole. Równie ważny jest dobór siedzisk i stolików. Skupmy się tutaj na jednym z ich typów – hokery barowe – jak wybrać te najlepsze?

Hokery barowe w nowoczesnym stylu

Firmy dostarczające hokery barowe posiadają w swoim asortymencie szeroką paletę tego rodzaju mebli. Wśród nich można znaleźć również te, które idealnie wpisują się w nowoczesne aranżacje.

Nowoczesny hoker barowy na ogół wykonany jest z materiałów takich jak metal oraz tworzywo sztuczne, ale do dyspozycji mamy także komfortowe modele wykończone skórami naturalnymi oraz ekologicznymi. Dominują kolory takie jak biel, szarości oraz czernie, ale również można zamówić hokery nowoczesne w innych kolorach, na przykład czerwonym, żółtym, niebieskim, beżowym, aby wspomnieć tylko o niektórych z nich.

W porównaniu do hokerów w stylu tradycyjnym modele nowoczesne najczęściej wyposażone są w obrotowe podstawy wykonane z chromowanego metalu, ale do dyspozycji mamy także modele na chromowanych nóżkach. Siedzisko wykonane z tworzywa albo obite skórą na ogół posiada wygodne oparcie, dzięki któremu korzystanie z niego jest jeszcze wygodniejsze.

Liczy się nie tylko atrakcyjny wygląd

Dobierając nowoczesne hokery barowe do lokalu, powinniśmy pamiętać o tym, że liczy się nie tylko ich atrakcyjny wygląd.

Pod uwagę warto wziąć również szereg innych czynników, w tym między innymi rozmiary mebla, jego solidność wykonania, łatwość utrzymania w czystości czy dodatkowe funkcje, na przykład możliwość zmiany wysokości siedziska.

Szeroki asortyment nowoczesnych hokerów do barów można znaleźć już teraz przez internet.

Artykuł powstał we współpracy z firmą Demi co.