Skip to content Skip to footer

Jakie są największe atuty prysznica bez brodzika?

Koniecznie trzeba zdawać sobie sprawę, że prysznic bez brodzika jest świetnym rozwiązaniem, które doskonale zda egzamin w zdecydowanej większości łazienek. Należy zaznaczyć, że brak montażu brodzika stwarza ogromne możliwości dekoracyjne. Nikogo nie powinien zatem dziwić fakt, że z roku na rok prysznic bez brodzika cieszy się coraz większym zainteresowaniem wśród inwestorów.

Łatwość utrzymania w czystości

Należy mieć świadomość, że tego rodzaju prysznic przeważnie wykłada się ceramicznymi płytkami. Użytkownicy nie powinni mieć zatem większych problemów ze zmyciem z nich powierzchniowego zabrudzenia czy osadu z wody.

Godny uwagi jest również fakt, że podłoga tego rodzaju kabiny jest wykonana z odpowiednim spadkiem. Nie występuje zatem ryzyko, że woda będzie wydobywała się na zewnątrz wydzielonej wcześniej strefy kąpielowej.

Funkcjonalizm

Warto wiedzieć, że odpowiednio zaplanowane prysznice bez brodzika mogą być niezwykle funkcjonalnymi elementami wyposażenia pomieszczenie o dowolnych rozmiarach. Należy mieć świadomość, że wielkość kabiny może być dowolna. Można zaobserwować, że część inwestorów podejmuje decyzję o montażu niewielkich kabin, z kolei inni dążą do stworzenia bardzo przestronnych pryszniców dwuosobowych.

Koniecznie trzeba zdawać sobie sprawę, że możliwości aranżacyjne będą uzależnione od ograniczeń określonego pomieszczenia. Inwestor w ten sposób nie powinien mieć większych problemów z wykonaniem prysznica o ponadstandardowych gabarytach. Omawiane rozwiązanie doskonale zda egzamin w przestronnych łazienkach.

Dlaczego jeszcze warto postawić na Prysznic bez brodzika?

Znacznej większości osób wydaje się, że cena całego przedsięwzięcia musi być wysoka. Oczywiście kabinę bez brodzika można wykonać we wnęce łazienki. Godny uwagi jest fakt, że możliwości aranżacyjne są praktycznie nieograniczone.

Oznacza to, że inwestor będzie miał ogromne pole manewru. Ponadto brak brodzika będzie powodował, że prysznic stanie się zdecydowanie bardziej ustawny. Należy mieć świadomość, że jego przestrzeń może być perfekcyjnie dopasowana do metrażu pomieszczenia.