Skip to content Skip to footer

Różnica pomiędzy pościelą z kory a pościelą z bawełny

Dobry sen jest podstawą ludzkiego funkcjonowania podczas całego dnia. Niewyspany człowiek nie będzie w stanie zrealizować postawionych przed nim zadań oraz może nie podołać trudom codziennych obowiązków.


Przez ten fakt zaczęto bardzo dokładnie przyglądać się otoczeniu, w którym znajdujemy się podczas całego cyklu spania i wysnuto wnioski, że za nasz sen w bardzo dużym stopni odpowiada rodzaj naszej pościeli, jakość.

POŚCIEL BAWEŁNIANA 200X220, POŚCIEL 200X220 Z KORY – ZALETY

Pościel bawełniana 200×220 lub pościel 200×220 z kory – ten rozmiar pasuje do łóżek dwuosobowych oraz większych jednoosobowych – wydaje się być bardzo dobrym rozwiązanie do wykorzystania we wszelkiego rodzaju sypialniach. Bawełna charakteryzuje się niezwykłą trwałością, która zapewnia długowieczność nawet podczas bardzo intensywnej eksploatacji. Jest również bardzo korzystna dla naszego zdrowia, gdyż nie ma właściwości uczulających. Wielu ludzi nie widzi absolutnie żadnej różnicy pod względem charakterystyki jaką posiada pościel bawełniana 200×220, a pościel 200×220 z kory. Jest to dość zrozumiałe, gdyż pościel z kory jest również wykonana z materiału bawełnianego, a jedyną różnicę można odnaleźć w technice splotu włókien co tworzy bardzo subtelną, aczkolwiek bardzo ważną równicę.

POŚCIEL BAWEŁNIANA 200X220, POŚCIEL 200X220 Z KORY – RÓŻNICE

Komplet pościeli 200×220 z kory posiada bardzo wiele zalet, które wynikają z wykonania oraz z użytego tworzywa. Jej specjalna faktura sprawia, że pościel po wypraniu, po spakowaniu do torby lub po zrobieniu z nią czegokolwiek co wymaga pozginania pościeli, nie wymaga absolutnie żadnych czynności związanych z prasowaniem.
Specjalna już na samym początku pogięta faktura jest idealna dla zapracowanych gospodyń domowych lub ludzi, którzy nie mają za wiele czasu na prasowanie pościeli, gdyż wypraną oraz wysuszoną pościel możemy z automatu włożyć do szafy lub położyć na naszym łóżku.

Jak zawsze warto kupować komplet pościeli 200×220 z jak najwyższej jakości oraz z jak najwyższej półki, gdyż tylko takie gwarantują, że zalety jakie prezentuje bawełna będą w pełni odczuwalne oraz nie znikną po pierwszych dwóch praniach. Pościel z bawełny słabej jakości będzie się kruszyć, kurczyć i wyglądać bardzo nieestetycznie, co jest kompletnym zaprzeczeniem całej wizji produkcji pościeli z tego materiału