Skip to content Skip to footer

Styl retro to świetny wybór

Gdy nie wiadomo, czy bardziej woli się styl nowoczesny, czy też chce się pozostać w tradycji, która jest przekazywana z pokolenia na pokolenie, to świetnym wyborem na urządzenie domu jest styl retro. Dzięki temu można mieć mieszankę nowoczesnych i starodawnych rzeczy w swoim pomieszczeniu.

Jakie lampy retro wybrać do salonu?

Salon to bardzo ważne pomieszczenie, dlatego też warto wybrać takie, które będą praktyczne i funkcjonalne oraz jednocześnie utrzymają styl retro. Dlatego też dobrze jest wybrać takie lampy, które są w kolorze brązowym czy czarnym. Świetnym wyborem są również żyrandole retro świecznikowe z ozdobnymi żarówkami, które świetnie dodają charakter pomieszczeniu. Warto też dodać, że taki żyrandol świecznikowy idealnie można połączyć z lampami z abażuru. Dodatkowo także żyrandol retro w salonie może oświetlić całe pomieszczenie, zwłaszcza jeśli ma on ozdobne żarówki, które dają sporo światła.

Jakie lampy do sypialni?

Gdy zależy nam na tym, by utrzymać w całym domu styl retro, to dobrze jest też umieścić lampy w swojej sypialni. Takie Lampy w stylu retro w sypialni są świetnym wyborem, gdyż dzięki temu możemy mieć niepowtarzalny urok i charakter. W sypialni fantastycznie sprawdzą się lampy w stylu retro na półeczkach nocnych, które mają dość szeroki klosz i są uruchamiane za pomocą sznurka. Dobrze jest zdecydować się na lampę w kolorze złoto brązowym. Warto też mieć lampy retro sufitowe w sypialni, przez co możemy w dowolny sposób oświetlić całe pomieszczenie.

Jakie lampy retro do kuchni?

Kuchnia to także bardzo ważne pomieszczenie w domu, dlatego trzeba o nie odpowiednio zadbać i oświetlić. W kuchni będzie również świetnie pasować styl retro, przez co można bez problemu wybrać tutaj żyrandol. Takie żyrandole retro, które będą pasowały do kuchni, to bez żadnego problemu oświetlą wszystkie najważniejsze elementy tego pomieszczenia. Warto zdecydować się na kolory takie jak brąz, czerń lub złoto. Dobrym pomysłem jest również wymieszanie tych kolorów, dzięki czemu będziemy mieć oryginalny żyrandol.

Styl retro to fantastyczny wybór, dzięki któremu możemy mieć unikatowo ozdobiony dom. Co ważne taki styl będzie pasował praktycznie w każdym pomieszczeniu naszego domu czy też mieszkania.