Skip to content Skip to footer

Domek na działkę

Posiadanie działki rekreacyjnej za miastem, to marzenie wielu ludzi, którzy na co dzień mieszkają i pracują w mieście. Działka taka daje bardzo duże możliwości i jest namiastką domu na wsi. Szerokie oferty proponujące domki na działkę dają możliwość wygodnego zamieszkania na kilka dni, czy kilka tygodni podczas urlopu lub weekendu.

Najlepszy domek na działkę

Istnieje bardzo duży wybór i każdy może wybrać domki na działkę, jakie najbardziej mu odpowiadają. Największym powodzeniem cieszą się domki drewniane. Drewno jest najstarszym budulcem i jest bliskie człowiekowi, gdyż pochodzi z natury. Jest też najzdrowszym materiałem budowlanym. Ponadto domek drewniany stojący na działce doda działce charakteru, a gdy w obejściu znajdzie się jeszcze kilka drzewek, to widok będzie sielski i imponujący. Bo domek letniskowy drewniany lub drewniana altana oraz rosnące na działce drzewa wspaniale wpisują się w krajobraz i dodają spokoju, uroku i swojskiego klimatu. Jeżeli działka będzie tylko miejscem wypadowym na kilka godzin, to spokojnie można postawić na altanę. Altanka powstanie szybciej i co najważniejsze będzie dużo tańsza niż domek. Altanka również może spełniać wiele wymogów, na których nam zależy i może mieć ciekawy wygląd. Wystarczy tylko poszukać sensownego i najbardziej nam odpowiadającego projektu. Altanka zabezpiecza przed opadami deszczu, a gdy jest odpowiednio obudowana to chroni również przed wiatrem i na dodatek daje widoczność na wszystkie strony.

Działki letniskowe

Działka, na której będzie stał dom weekendowy może mieć różną wielkość. Duża działka oprócz mile spędzonego czasu na wsi pozwoli na zorganizowanie ogrodu warzywnego i ogródka kwiatowego. Ogród warzywny dla osób lubiących grzebać w ziemi jest bardzo dobrym wyjściem, gdyż praca w ogrodzie uspakaja i wycisza. A ponadto daje możliwość ekologicznego uprawiania warzyw na własne potrzeby, co znacznie przyczynia się do zdrowia i oszczędności. Lecz czasem nabywane są domki na działkę niewielką, bo posiadającą nie kilkadziesiąt, lecz tylko kilka arów. Na kilkuarowej działce także można stworzyć mini ogród warzywny. Natomiast kwiaty na małej działce nie muszą posiadać określonego miejsca i mogą rosnąc praktycznie wszędzie.

Domki na działkę dostępne są w ofercie Megiw.