Skip to content Skip to footer

Kalendarz z nadrukiem – prezent idealny

Czas świąt to moment wielkiej radości, ale również trudny czas wybierania prezentów dla bliskich, jak i współpracowników, klientów oraz kontrahentów. Jak wybrać prezent, który będzie zarówno praktyczny, jak i elegancki?

Kalendarz – prezent dla rodziny

Kalendarze z nadrukiem to prezent idealny. Sprawdzą się nie tylko jako podarunek dla żony, czy dalszej rodziny, ale również jako prezent dla klientów firmy czy współpracowników. Trzeba jedynie pamiętać, by zadbać żeby kalendarz był odpowiednio dopasowany do potrzeb obdarowywanej osoby.

Kalendarze z nadrukiem ścienne dla rodziny powinny zawierać zdjęcia, które przypominają najmilsze chwile w rodzinnym gronie. Żonie czy mężowi można podarować kalendarz, który składa się ze zdjęć, które przypominają wspólne wakacje, komunię chrześniaka czy zeszłoroczne święta. Warto pamiętać, że są to wspaniałe wspomnienia, które jeszcze przez długi czas będą wywoływały uśmiech na ustach obdarowanej osoby.

Dziadkowie na pewno ucieszą się, gdy dostaną kalendarze z nadrukiem, w których uwiecznione są chwile, gdy dorasta ich wnuczek. Pierwsze kroki, pójście do pierwszej klasy czy wspólnie spędzone wakacje to niesamowite chwile, które chcemy jak najdłużej zachować w pamięci. Kalendarz z nadrukiem będzie towarzyszył rodzinie przez cały rok.

Prezent firmowy

O tym, że dźwignią handlu jest reklama nikogo nie trzeba przekonywać. Warto jednak pamiętać, że w dzisiejszych czasach, gdy konkurencja jest bardzo silna, reklama jest niezbędna nie zależnie od tego jakim rodzajem działalności zajmuje się firma.

Jednym z ważniejszych elementów reklamy firmy są gadżety reklamowe. Ich zadaniem jest przypominanie kontrahentom i klientom o firmie. Warto jednak pamiętać, że nie każdy gadżet będzie tak samo skuteczny.

Torby reklamowe, długopisy czy kubki z czasem zostają rzucone w kąt i zapomniane. Kalendarze z nadrukiem mają tę zaletę, że mogą być nie tylko bardzo estetyczne, ale przede wszystkim są praktyczne.

Każdy z nas, nie zależnie od tego czy jest osobą prywatną czy prowadzi działalność gospodarczą, korzysta z kalendarza, który pomaga w zapanowaniu nad codziennymi obowiązkami. Reklamowe kalendarze z nadrukiem są funkcjonalne i praktyczne, a to powoduje, że będą z naszym klientem przez cały rok.

Kalendarze z nadrukiem dostępne są w ofercie Ateko.pl.