Skip to content Skip to footer

Lustra dekoracyjne jako prezenty – najważniejsze mity

W XXI wieku zaczyna się tworzyć szczególnego rodzaju mitologia internetowa. Mowa tu przede wszystkim o różnego rodzaju niesprawdzonych zupełnie informacjach, które krążą gdzieś po sieci. Warto jednak systematycznie obalać takie mity, aby pokazać rzeczywistość. Poniżej zostaną pokazane najważniejsze mity na temat luster dekoracyjnych…

Mit 1 – lustra dekoracyjne zupełnie nie nadają się na prezenty

Wiadomo – zazwyczaj znalezienie prezentu sprawia naprawdę dość sporo trudności. Dzieje się tak także dlatego, że coraz częściej niestety słuchamy dość wielu różnego rodzaju internetowych mitów, mówiących nam, że „to się nie nadaje”, „tego nie wolno” itp. Tymczasem nie są to w żaden sposób sprawdzone i rzetelne informacje.

Bowiem lustro ozdobne jak najbardziej jest idealną formą prezentu dla w zasadzie każdego. Tutaj bowiem dużą rolę odgrywa różnorodność. Zasadniczo możemy znaleźć naprawdę różne lusterka – od małych po duże, w każdym stylu aranżacji, zabawne, poważne itp. Z pewnością do każdego znajomego czy każdego członka rodziny znajdziemy coś odpowiedniego.

Mit 2 – lustra dekoracyjne tylko zaśmiecają przestrzeń

Niektórzy propagują ideę, że lustro to lustro i zasadniczo nie ma tutaj jakiś specjalnych ciekawostek z tym związanych, że lustro nie powinno posiadać ozdób, ciekawej ramy itp. bo wówczas już przestaje być ciekawe.

Niemniej jednak zdecydowanie nie jest to prawda. Generalnie bowiem lustra dekoracyjne są szeroko cenione przez różnego rodzaju projektantów wnętrz i na pewno nikt tu nie oświadczy, że lustro ozdobne zaśmieca przestrzeń, chyba że rzeczywiście kompozycyjnie będzie zupełnie nie pasowało do otaczającej go przestrzeni.

Mit 3 – lustro ozdobne nie jest spersonalizowanym prezentem

Wręcz przeciwnie nie ma chyba bardziej personalnego prezentu niż lustro dekoracyjne. Pamiętajmy bowiem o wspomnianej wcześniej ogromnej różnorodności form, kształtów itp. Dzięki niej możemy w zasadzie nawet całkowicie taki prezent spersonalizować.

Dajmy na to kilka przykładów. Dla romantycznej dziewczyny, kochającej XIX wieczne powieści idealnym lusterkiem dekoracyjnym będzie małe lusterko do makijażu z ozdobnym np. kwiatowym motywem. Z kolei poważnego mężczyzny pod pięćdziesiątkę, ceniącego styl i klasę, świetnie sprawdzi się średniej wielkości lustro ozdobne wykonane na modłę lusterek do golenia w dawnych zakładach fryzjerskich z ubiegłego wieku.

Lustra dekoracyjne znajdziesz w ofercie Bengraversky.com.