Skip to content Skip to footer

Metalbud: wybierz swoją oczyszczalnię!

Przedsiębiorstwo wielobranżowe Metalbud to firma, która działa na rynku już od wielu lat. Oferuje swoim klientom – zarówno indywidualnym, jak i hurtowym – wysokiej jakości systemy oczyszczania. Oprócz tego, posiada w swojej ofercie między innymi przepompownie, kompresory, dmuchawy, pompy i tym podobne. Więcej na ten temat można znaleźć na: https://oczyszczalnie-metalbud.pl/.

Szeroka oferta firmy Metalbud

Oferta firmy Metalbud – wbrew pozorom – jest bardzo szeroka. Można w niej znaleźć również różnego rodzaju separatory, zbiorniki, a także oczyszczalnie. To, co wyróżnia wspomniane przedsiębiorstwo na tle konkurencji, to szerokie możliwości, jakie daje projektowanie przez nie wspomnianych produktów. Warto wspomnieć, że Metalbud oferuje trzy podstawowe rodzaje przydomowych oczyszczalni ścieków, to jest:
– Monoblok (dla obiektów przeznaczonych do rozbudowy);
– Topas (dedykowane dla domów jednorodzinnych oraz niedużych budynków wielorodzinnych);
– Flexidiblok (przeznaczone do wsi, miasteczek i osiedli).

Na uwagę zasługuje również fakt, że firma posiada w swojej ofercie produkty na indywidualne zamówienia, dzięki czemu klienci mogą liczyć na indywidualne wykonanie produktów o nietypowych rozmiarach.

Kompresory i dmuchawy

Firma Metalbud oferuje między innymi kompresory i dmuchawy membranowe. Są one przeznaczone do właściwego napowietrzania współczesnych oczyszczalni ścieków. Dmuchawy (kompresory) posiadają różnorodne wydajności, które są dobierane indywidualnie, zgodnie z wielkością oczyszczalni oraz jej potrzebami tlenowymi. Dmuchawy membranowe z kolei są stosowane w biologicznych oczyszczalniach ścieków i systemach biologicznego oczyszczania. Można je, co ciekawe, stosować także do napowietrzania akwariów, zbiorników przeznaczonych do transportu ryb oraz stawów.

Przepompownie ścieków

Przepompownie oferowane przez firmę Metalbud są stosowane na obszarach trudnych, o zróżnicowanym ukształtowaniu. Umożliwiają one przepompowanie medium na dowolną zarówno odległość, jak i wysokość. W ofercie przedsiębiorstwa znajdują się między innymi przepompownie przydomowe oraz takie, które posiadają inne przeznaczenia. Zainteresowani mogą liczyć na pełne, fachowe doradztwo w wyborze tego typu sprzętu, zgodnie z potrzebami oraz wymaganiami.

Warto wiedzieć również, że zbiorniki przepompowni są tworzone z tworzywa PP lub PE i charakteryzują się stuprocentową szczelnością i niezawodnością.

Pełna oferta firmy Metalbud znajduje się na stronie internetowej https://oczyszczalnie-metalbud.pl/.