Skip to content Skip to footer

Numery na drzwi – personalizowany prezent na nowe mieszkanie

Parapetówka u znajomych? To moment na spotkanie z bliskimi i świętowanie przeprowadzki do nowego mieszkania. Z tej okazji warto podarować przeprowadzającej się osobie jakiś drobiazg, który na długo zapadnie jej w pamięć. Doskonałym pomysłem będzie prezent personalizowany, który będzie można wykorzystać do wykończenia mieszkania.

W jaki sposób świętować przeprowadzkę do nowego mieszkania?

Zakup nowego mieszkania to jedna z najbardziej oczekiwanych chwil w życiu. Aby uczcić przeprowadzkę, większość osób urządza specjalną imprezę, zwaną parapetówką. Czasami ta odbywa się wśród gołych ścian, czasami dopiero po wykończeniu mieszkania. Zwykle jednak wiele wciąż pozostaje do zrobienia.Dlatego też przyjęło się, że przybywający na parapetówkę goście, przynoszą nie tylko szampana do wzniesienia toastu, ale i prezenty na nowe mieszkanie. To często drobne sprzęty do kuchni, tekstylia czy dekoracje. Chcąc zaskoczyć bliską osobę, można jednak pokusić się o coś bardziej efektownego, jak prezent personalizowany.

Prezent na parapetówkę – dlaczego warto postawić na coś oryginalnego?

Drobiazg wykonany na zamówienie, specjalnie z myślą o danej osobie, to coś wyjątkowego. Taki gadżet stanie się pamiątką na lata – będzie przywoływał wspomnienia z chwil spędzonych razem. Szukając prezentu na parapetówkę, warto więc stawiać na prezenty personalizowane, jedyne w swoim rodzaju.Takim upominkiem mogą być numery na drzwi. To gadżet, który przyda się w każdym domu. Jeśli będzie oryginalny, stanie się także inspirującą ozdobą. Zawiśnie w wejściu, informując nie tylko o numerze mieszkania, ale i o charakterze czy upodobaniach jego mieszkańców.

Personalizowane numery na drzwi – gdzie kupić ten wyjątkowy drobiazg?

Numery na drzwi to prezent, który można znaleźć w wielu sklepach z upominkami na różne okazje. Takie numery mogą wykonać także twórcy oferujący sprzedaż rzemiosła w internecie. Czasem ozdobne numerki można także dostać w sklepach budowlanych, meblowych albo z akcesoriami do domów i mieszkań.Rozglądając się za personalizowanymi numerami na drzwi, trzeba zwracać uwagę na jakość wykonania, ale i estetykę. Najlepiej by kolor i styl pasowały do gustu osób, które mają zostać obdarowane. Dla jednych wymarzonymi numerami na drzwi będą te bogato zdobione, inni woleli będą minimalizm.

Numery na drzwi dostępne są w ofercie grawernia.pl.