Skip to content Skip to footer

Sklep z profesjonalnym sprzętem do sprzątania

C.E.G. to producent i bezpośredni importer profesjonalnego sprzętu do sprzątania, działający na rynku od ponad dziesięciu lat. Posiada bogatą ofertę maszyn i przyrządów niezbędnych do utrzymania czystości. Ich produkty są sprzedawane zarówno do prywatnego użytku, jak i do szpitali, zakładów pracy, szkół, hoteli, czy restauracji.

Kilka faktów o firmie

Produkty oferowane przez C.E.G. można dostać bezpośrednio w siedzibie w Warszawie, bądź za pośrednictwem strony internetowej http://mopy-ceg.pl/. Zapewniają najkorzystniejsze ceny i najwyżej jakości obsługę klienta. W ofercie posiadają także możliwość prezentacji sprzętu w siedzibie firmy klienta.

Jakość wszystkich produktów jest na wysokim poziomie, a ceny są bardzo konkurencyjne. Trwałość i skuteczność została przetestowana przez licznych stałych klientów. Ze względu na to, że C.E.G. jest zarówno producentem jak i importerem posiada ogromny wybór mopów, wózków do sprzątania, profesjonalnych zestawów i innych produktów tego typu. Każdy znajdzie to czego szuka, a strona internetowa umożliwia zamawianie z każdej części kraju, bez konieczności wychodzenia z domu.

Dlaczego warto wybrać firmę C.E.G. ?

Po pierwsze ze względu na oferowaną jakość, ale i szeroki wybór. Po drugie z uwagi na wyszkolony personel, który z chęcią pomoże w doborze odpowiedniego sprzętu i rozwieje wszelkie wątpliwości. Oprócz tego zdecydowana większość asortymentu jest w ciągłej sprzedaży, a więc klient nie musi się martwić, o braki na magazynie. Dodatkowym plusem jest możliwość złożenia zamówienia internetowo przez stronę http://mopy-ceg.pl/.

Solidne wykonanie i gwarancja dobrego użytkowania, sprawiły, że firma zyskała wielu klientów. Profesjonalne podejście i pomoc w każdej sprawie, jaką oferuje firma spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób. Rzetelne i praktyczne przedstawienie artykułów, ich dobór oraz ceny przemawiają na korzyść firmy.

Oferta

W ofercie znajdują się mopy: płaskie (występujące w różnych długościach i z różnymi sposobami mocowań do stelaży), bawełniane, trójskładnikowe, z mikrofazy, sznurkowe, a także akcesoria takie jak: uchwyty, stelaże, ściągacze do wody i kije.

Wózki do sprzątania, są świetnym rozwiązaniem zwłaszcza w pomieszczeniach wielometrażowych. Firma posiada jedno- i dwukomorowe modele oraz wózki serwisowe, a poza tym akcesoria typu: wiaderka, skrzyneczki, kółka itp.)

Jeśli natomiast chodzi o zestawy zawierają one wiadro, mop, stelaż, uchwyt, ostrzeżenia o mytej podłodze oraz wózek lub inne artykuły, jakie sobie klient zażyczy.